Kurumsal

kurumsal

Tarihçe

UNIMOB; başta mağaza olmak üzere ofis, otel, restoran ve ev gibi pek çok perakende mekanına dekorasyon hizmeti vermektedir. Hammaddeyi uzman mühendis ve mimar ekipleri ve maharetli ustaları ile dekoratif formlara kavuşturarak ihtiyaçlara cevap vermektedir.

8.000 m2’lik son teknoloji ile donatılmış makine parkuruna sahip fabrikası, 100’e yakın çalışanı, döşemeden aksesuara her türlü malzemeyi üreten tedarikçileri ile mobilya ve dekorasyon sektörünün ’Genç Profesyonel’ firmasıdır.

UNIMOB olarak sizlere güven veren zengin portfolyomuzdan destek; geleceği şekillendirecek yeniliklerden ilham alarak daima daha yenilikçi, estetik, fonksiyonel ve ergonomik çözümlere odaklanıyoruz.

Uzman kadromuz; hızlı, yenilikçi ve esnek hizmet anlayışımız ile işimizi profesyonellikle yapıyor, her projede müşterilerimizin güvendiği çözüm ortağı oluyoruz.

Misyon

Paydaşlarımızla karşılıklı faydaya ve saygıya dayalı bir ilişki içerisinde, ticari ve çevresel sınırlamaların, etik değerlerin ve sosyal sorumlulukların bilincinde, müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan özelliklerde doğal ahşap masif ve kaplamadan güzel mobilyalar üretmek.

Vizyon

Yüksek kalite seviyemiz ve güvenilirliğimiz ile mobilya piyasasında kazandığımız itibarımızı arttırarak korumak, istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi arttırarak sürdürülebilir karlılıkla yoğun müşteri taleplerini daha yüksek oranda karşılayabilmek ve kazandığımız başarıları diğer dış pazarlara ve ülkemiz piyasasına da taşıyabilmek.

Fabrika

Merve Mah. Atatürk Cad. No: 324 A
Sancaktepe 34785 İstanbul - Türkiye
T: +90 216 561 80 09